Dla wszystkich tych, którzy chcieliby poprawić swoją koncentrację, szybkość i efektywność uczenia, rozbudzić pasję i poznać w czym są naprawdę świetni.
Gimnastyka Umysłu dla najmłodszych 4-5 lat

W młodszej grupie wykorzystując Karty Grabowskiego, gry planszowe i karciane, zagadki i łamigłówki przeniesiemy się w magiczny świat zabawy, dzięki czemu wzmocnimy kompetencje matematyczne. Oprócz poznawania cyfr, działań arytmetycznych poćwiczymy także logiczne myślenie, analizowanie, porządkowanie, myślenie przyczynowo -skutkowe. Przeżyjemy niezwykłą przygodę w pokoju zagadek. Poćwiczymy koncentrację, nagimnastykujemy mózg bazując na ćwiczeniach opartych na kinezjologii Dennisona.


cena: 45zł/45min z umową
wejście jednorazowe 60zł

Gimnastyka Umysłu dla dzieci 7-10 lat

 

Gimnastyka umysłu to łagodne wprowadzenie w świat matematyki oraz rozwijanie kompetencji kluczowych, m.in. kreatywności, komunikacji, kooperacji, myślenia matematycznego, a także ćwiczenie koncentracji i uważności.
Jak wyglądają zajęcia:
Najczęściej zaczynamy od Kart Grabowskiego, przez co ćwiczymy sprawność rachunkową (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie – w zależności od grupy wiekowej). Następnie wspólnie gramy w gry planszowe, karciane lub ruchowe, które kształtują umiejętności matematyczne (poznajemy liczby ujemne, ćwiczymy kategoryzowanie, analizowanie, logiczne myślenie) . Wkraczamy w świat geometrii, poznajemy figury przestrzenne. Czasem sala zamienia się w Pokój Zagadek a dzieci stają się detektywami i poszukiwaczami przygód.
To zajęcia dla dzieci od 7-10 lat, które znają już wszystkie cyfry i dodają w zakresie dziesięciu.


cena: 45zł/50min z umową
wejście jednorazowe 60zł

Świat Pitagorasa dla dzieci 8-11 lat

Świat Pitagorasa – to zajęcia na których wraz ze starożytnymi Grekami będziemy odkrywać piękno geometrii. Poznamy ułamki, działania na wielkich liczbach oraz zadania z treścią. Nie zabraknie też kart Grabowskiego i rozwiązywania zagadek.
To zajęcia dla dzieci w wieku 8-11 lat, które z zaciekawieniem zasiądą do rozwiązywania matematycznych wyzwań.


cena: 50zł/50min z umową
wejście jednorazowe 60zł

Jeśli chcesz by matematyka kojarzyła Ci się ze świetną zabawą, koniecznie do nas dołącz!


Zapisy: biuro@centrumkr.pl

Warunkiem rezerwacji miejsca na określonych zajęciach jest wpłata na konto
28 1140 2004 0000 3002 7909 9414
tytułem:
Imię i nazwisko dziecka, Gimnastyka umysłu.