NOWA GRUPA Angielski dla dzieci zaprasza

NOWA GRUPA Angielski dla dzieci zaprasza

Język angielski dla maluchów cieszy się coraz większym powodzeniem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dobrze się bawić przyswajając przy tym język angielski na wspólne zabawy we wtorek o godzinie 16:30 – 17:30.

Na zajęciach dzieci bawią się używając języka angielskiego. Stawiamy na aktywność, naukę w ruchu, zabawę przy muzyce, działanie…. Dzieci mają możliwość odkrywania świata, próbowania nowych aktywności, budują swoje miejsce w grupie, uczą się relacji społecznych, zasad i struktury.

 Słuchając piosenek i wierszyków dzieci szybko przyswajają nowe słowa i wyrażenia. Wykorzystując jedynie język angielski w czasie trwania spotkania, pomagamy uczestnikom w naturalny sposób osłuchać się oraz przyswoić nowe słowa. Nasze maluchy już po 3-4 spotkaniach reagują na polecenia w języku obcym, potrafią nazwać kolory, przedmioty oraz liczyć czy powtórzyć proste wyrażenia.

Wiele kontrowersji wzbudza temat nauki języków obcych wśród maluchów. Pewnie w każdej teorii jest trochę racji. My staramy się wykorzystać naturalną ciekawość i chłonność dziecka w tym okresie. To do 6 roku życia mózg rozwija się najszybciej. I w tym okresie najmłodsi czerpią największą radość z poznawania nowych rzeczy, które nie są przykrą koniecznością, a świetną zabawą.

Koszt: 25 zł od dziecka /zajęcia płatne z góry za miesiąc

Wejście jednorazowe 35zł/dziecka

Zapisy: biuro@klubkr.pl